Orli prohrávají ve čtvrtfinále 1:2

Bře 18th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Když ve 13. min. pátečního čtvrtfinále hokejové EBEL mezi Orly Znojmo a Vídní zvyšoval hostující Nissner na 2:0, nevypadalo to se Znojemskými příliš růžově. V té chvíli celek z rakouské metropole zaznamenal ve čtvrtfinále se Znojmem už devátý gól, zatímco na straně jihomoravského týmu nebyl ani jediný. Pak se ale vše zlomilo. Orli ještě do první přestávky vyrovnali, a v prostřední části skóre otočili a po výhře 4:3 srovnali stav série na 1:1. Nedělní duel ve Vídni sice začal lépe pro Orly, kteří se brzy ujali vedení 1:0, ale domácím se podařilo ještě v první třetině srovnat a ve druhé části získali dvěma góly rozhodující náskok. Znojemští pak ještě snížili na rozdíl jediné branky, ale to bylo z jejich strany vše a Vídeň přidala ještě další dva zásahy. Z osmi nabídnutých přesilovek ve třetím duelu domácí dvě využili. Série se za stavu 2:1 pro Vídeň stěhuje do Znojma. Čtvrtý zápas je na programu v úterý 19. března od 18.30 hod.