Orli si odpočinuli a čekají je dva zápasy venku

orli

Pořádně vhod přišla reprezentační přestávka hokejovým Orlům Znojmo. Ti museli během necelých tří měsíců zvládnout 27 zápasů, přičemž únavné cestování absolvovali nejen v samotné EBEL , ale i v přípravě, kdy odehráli zápasy v Německu či ve Švýcarsku.  Po zápase s Bolzánem jim trenér Režnar naordinoval několikadenní volno a sešli se znovu až ve středu. O víkendu pak měli znovu volno.
„Dávali jsme o jednu branku míň než soupeř. Dostávali jsme zbytečné branky a ani pak ta hra v útoku nebyla taková, jakou chceme. Ale bylo to dané už asi tou únavou. Hráči se v rovnovážných situacích jedna – jedna nebyli schopni prosadit,“ rozebíral poslední utkání trenér Orlů Jiří Režnar.
Na jeho tým po skvostném úvodu přišlo slabší období, v posledním domácím dvojzápase získal jen bod. „V poslední době nám to tam nepadalo. Chyběla nám taková ta kanadská dravost a důraz pod bránou . Na druhou stranu soupeři měli v posledních zápasech i štěstí, že se ty kotouče odráželi k nim a my jsme to štěstí neměli,“ uvedl znojemský trenér.
Jeho snahou v době pauzy je naladit znovu mužstvo na vítěznou vlnu.  „Od středy jsme dvoufázově potrénovali, v sobotu a neděli měli kluci volno a nyní najedeme už na klasický předzápasový rytmus a  zkusíme se vrátit k naší hře z úvodu soutěže. Bude to zase pořádný zápasový kvapík. Těch utkání je tam hodně a jdou rychle za sebou,“ konstatoval Jiří Režnar.
Nyní Orly čeká v pátek výjezd do Lublaně a poté do Lince. Doma se opět představí v úterý 17. listopadu, kdy od 17.30 hod. přivítají Salzburg.