Orli už jsou šestí

Pro 19th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

img_8353

Úspěšný týden mají za sebou hokejoví Orli  Znojmo. Dokázali vyhrát v Innsbrucku 4:1, poté doma nad Lincem  3:2 a mnakonec i v prodloužení v divokém utkání s Lublaní. V něm orli díky dvěma slepeným gólům před koncem druhé třetiny vedli 2:0, pak ale slovinský tým kontroval třemi brankami v rozmězí dvou minut a Orli prohrávali. Do konce zápasu ale stihli vyrovnat a v prodloužení přece jen strhli vítězstvá na svou stranua  posunuli se díky úspěšné sérii už na šesté místo v tabulce. nyní čeká orli cesta do Féherváru a příliš si neodpočnou ani o vánočních svátcích.