Orli zvítězili i v Lublani

Led 22nd, 2017 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

hokej

Ačkoliv v obou úvodních zápasech nadstavby hokejové EBEL Orli Znojmo s Dornbirnem i Lublaní prohrávali, dokázali je nakonec dovést k tříbodovým vítězstvím. V úvodním zápase nadstavbové části, ve které šest týmů ze spodní poloviny tabulky bojuje o dvě místa v play off, si Orli připsali doma nad Dornbirnem vysokou výhru 6:2. Hosté v průběhu utkání dvakrát vedli, ale Orli dokázali v poslední třetině nejprve vyrovnat a pak se dostali do vedení 3:2. Na rozdíl od řady jiných domácích utkání tentokrát neznervózněli, brzy přidali čtvrtý gól a do konce duelu ještě další dva, takže nakonec zvítězili o čtyři branky.

V Lublani přes velkou převahu prohrávalo Znojmo od 20. minuty, ale v polovině zápasu vyrovnal Bořuta a pět minut před koncem rozhodl o výhře Orlů Podešva. V tabulce skupiny B jsou Orli stále na třetím místě.

Více o znojemském hokeji včetně rozhovoru s kapitánem Jiřím Berounem najdete v papírovém vydání Znojemského týdne z 23. ledna 2017.