Orli zvládli i třetí zápas nadstavby

Úno 18th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Tři zápasy, devět bodů. To je ve stručnosti zpráva o působení hokejových Orlů v nadstavbě EBEL. O třetí výhru se postarali včera večer doma proti Dornbirnu.

Zápas pro ně přitom nezačal právě šťastně. Krátce poté, co uplynula první minuta utkání, se trefil hostující Picard. Znojemští ale našli rychlou odpověď a po necelé minutě prostřelil hostujícího gólmana Luciani, puk ale nepřešel brankovou čáru, o to se pak postaral dorážkou McPherson. Ve 14. min. pak otočil výsledek Tejnor a chvíli na to získal Orlům dvoubrankové vedení Stretch. Hosté ale za minutu vstřelil kontaktní gól Gauthierem. V prostřední části se hrálo dlouho bez branek, až v její poslední minutě O´Donnel vyrovnal.

Domácí ale gól do šatny nenahlodal. Za svoji aktivitu v závěrečném dějství byli odměněni na začátku 47. min. dorážkou Parkkonena. O tři minuty pak přišlo uklidnění po ráně Hlavy. Výsledek 5:3 poté vydržel až do konce zápasu. Orli vedou skupinu, kde se bojuje o dvě místa do play off a na třetí místo, které by znamenalo konec sezóny už mají náskok devět bodů, jejich soupeři ale mají o zápas méně. I tak má Znojmo před posledními pěti zápasy nadstavby luxusní pozici.