Po sedmi výhrách Orli dvakrát prohráli

Lis 30th, 2014 | By | Category: Sportovní zprávy

Téměř měsíc trvala neporazitelnost znojemských hokejistů. V úterý 25. listopadu, kdy hostili neoblíbený Klagenfurt, však museli skousnout prohru. Peter Pucher sice otevíral v deváté minutě gólový účet, ale soupeř následně dvěma góly utkání otočil.

V sedmadvacáté minutě zachytil Havlíkovu křižnou přihrávku Martin Podešva a střelou k tyčce znovu vyrovnal. Ve třetí dvacetiminutovce však Klagenfurt odskočil domácím o dvě branky a Znojmo stěží hledalo síly na obrat. Jakub Grof již jen kosmeticky upravil výsledek na 3:4.

O tři dny později zamířili svěřenci trenéra Jiřího Režnara do Villachu. Ani tam však své útočiště nenašli. Po dvaadvaceti minutách prohrávali o dvě branky. Svého soka sice přestříleli, ale recept na gólmana Lamoureuxe hledali až do devětačtyřicáté minuty, kdy se prosadil Roman Tomas. Villach však vzápětí odpověděl a navíc přidal i čtvrtou branku. O vítězi tak nebylo pochyb.

„V zápase rozhodlo to, že jsme nevyužili dlouhou přesilovku pět na tři. Dalším zlomem bylo to, že jsme dali kontaktní gól na 1:2, ale vzápětí jsme znovu inkasovali. Bušili jsme to do branky, bohužel to tam ale nespadlo,“ řekl k utkání ve Villachu Režnar.

Více ve vydání Znojemského týdne ze dne 1. 12. 2014.