Pohár si ze Znojma odvezl Salcburk

Dub 13th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Nešťastný konec měl pro Orly šestý finálový zápas EBEL na vlastním ledě. Ten odstartoval slavnostním vhazováním mistr republiky v sledge hokeji Jan Matoušek. Hosté šli do vedení, domácí ještě v první třetině skóre otočili. Orli vedli ještě jednou, ale Rakušané znovu vyrovnali a v poslední třetině rozhodli o svém vítězství 4:3. Na znojemské straně tak zavládlo zklamání, na té druhé euforie. Ze zisku poháru se radoval v dresu Salcburku také český obránce Zdeněk Kutlák, kterému se povedlo trofej hned rozbít. „Snad nám ji tady slepí,“ usmíval se po zápase. Útěchou pro znojemské byly stříbrné medaile i pohár pro nejlepšího hráče EBEL, který si odvezl Yellow Horn.

Reportáž s názorem trenéra Jiřího Režnara či rozhodvory s Peterem Pucherem, Jiřím Berounem a Zdeňkem Kutlákem najdete ve vydání Znojemského týdne z 18 dubna.pohár skrumáž