Pohoda Run Únanov vyhráli Kuchařová a Soural

Čvn 29th, 2020 | By | Category: Regionální zprávy, Sportovní zprávy

Třetí červnovou sobotu se v Únanově uskutečnil první ročník běhu Pohoda Run Únanov, který byl zařazen do Znojemského běžeckého poháru. Původně dubnový termín, zrušený kvůli koronaviru a nouzovému stavu, byl přeložen právě na předposlední červnovou sobotu.

Na programu byly 4 dětské a 12 dospělých kategorií. Děti běžely tratě v délce 200 metrů, 400 metrů, 1 kilometr a 2 kilometry. Ženy a hobby muži běželi trať o délce 6,7 km, muži pak 10,1 km. Součástí závodu byla i kategorie nejrychlejší únanovská běžkyně a nejrychlejší únanovský běžec, kde na prvních místech skončili Jitka Bulínová ml. a Marek Kunert, na druhých Jitka Bulínová a Jakub Košárek, na třetích se pak umístili Kateřina Tomášková a Petr Bačák.

Absolutně nejrychlejší ženou byla Simona Kuchařová, mužem pak Lukáš Soural. O jídlo i nápoje se pro všechny zúčastněné skvěle postaral bufet na koupališti pana Daniela Černého.