Rakouská liga má nového sponzora Bet-at-home

Novým titulárním sponzorem rakouské hokejové ligy známé dříve jako EBEL se stala internetová sázková společnost Bet-at-home. Smlouva má platit na příští tři sezóny s opcí na další dva roky.

Lední hokej je jedním z nejoblíbenějších sportů našich zákazníků. Bet-at-home je po mnoho let také příznivcem tohoto rychlého sportu. Jsme proto velmi rádi, že ho podporujeme jako sponzora na vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Těším se na partnerství s nadnárodní hokejovou ligou a jsem přesvědčen, že týmy příští sezónu opět nadchnou,“ řekl Alexander Aigner, vedoucí marketingu a vztahů se zákazníky v Bet-at-home.

Tím by měly skončit spekulace o tom, že by se s novým sponzorem liga mohla uzavřít pouze pro rakouské kluby.Orli Znojmo ale i nadále pracují s variantou, že by se pro příští rok vrátili do českých soutěží. Rakouská liga naopak podmíněně přijala slovenský klub Bratislava Capitals, pokud splní do 4. května finanční náležitosti.

Více  najdete v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-18-2020-d5835133.htm