Rekordní počet diváků viděl těsnou prohru znojemských florbalistů

Led 14th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Před rekordní návštěvou 672 diváků se v pondělí dopoledne odehrál duel florbalové Superligy mezi TJ Znojmo LaufenCZ a Pardubicemi. Netradiční termín zvolil klub, aby na zápas mohl pozvat místní školáky, kteří vytvořili bouřlibou atmosféru. Domácí hráči jí ale v první třetině podlehli. Ujali se sice brzy vedení 1:0, ale soupeř následně otočil až na 1:5. A s tímto stavem už bylo hodně těžké něco udělat. Přesto to znojemští florbalisté nevzdali a v závěrečném dějství se dotáhli až na rozdíl jediné branky. Víc už ale nestihli a nakonec odešli poraženi 8:9.

„Je to škoda. Atmosféra byla fantastická, ale když prohráváte v první třetině o čtyři góly, je už to těžké. Kluci to ale nevzdali, dotáhli to na rozdíl jediné branky, ale body zase nemáme. Přesto si troufám říct, že to byla propagace florbalu jako hrom,“ uvedl prezident znojemského klubu Bedřich Daberger.