Řidič se ve srázu převrátil přes střechu, do nemocnice ho transportoval vrtulník.

Se středně těžkým zraněním převezl vrtulník do brněnské nemocnice řidiče, který v sobotu odpoledne havaroval na silnici mezi Dobelicemi a obcí Rybníky. Šofér sjel s osobním autem do srázu, kde se přetočil přes střechu. U nehody zasahovali hasiči, kteří zraněnému poskytli první pomoc a vůz vyprostili pomocí jeřábu. „Na místo jsme vyslali Leteckou záchrannou službu a pozemní posádku. Mladému muži jsme poskytli kyslíkovou terapii, zaléčili ho, zafixovali do vakuové matrace a transportovali na urgentní příjem Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích“, informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Za jízdy narazil do šesti aut

Naštěstí bez zranění se obešla ve čtvrtek odpoledne havárie osobního Renaultu na Rooseveltově ulici ve Znojmě, kde řidič během jízdy narazil do jednoho jedoucího a do pěti zaparkovaných aut.  Šofér alkohol ….

FOTO: Sobotní havárie na silnici mezi Dobelicemi a obcí Rybníky. 

Více o nehodách z minulého týdne se dočtete ve 25. čísle Znojemského týdne, který je k dostání na novinových stáncích a v internetové podobě na www.alza.cz, v sekci média zábava, časopisy, noviny regionální.