Rytíři předvedli dva poločasy jako noc a den

Bře 29th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy

rytíři

Do historické sezóny vstupují hráči amerického fotbalu Znojmo Knights (Rytíři). Poté, co vyhráli loni tzv. osmičkovou ligu určenou pro týmy druhého sledu, se letos poprvé zúčastní soutěže v plnohodnotném americkém fotbalu, kde stojí na každé straně v poli jedenáct hráčů. Do bojů o Bronz Bowl vstoupí v dubnu, už o velikonočním víkendu ale přivítali na hřišti na Čafce v přátelském utkání jihočeské Budweis Hellboys.
Americký fotbal ve Znojmě táhne a to potvrdilo také toto přípravné utkání. Tribuny na Čafce se zaplnily diváky, kteří se dobře bavili a mohli sledovat úspěšnou útočnou hru rytířů. Ti se brzy dostali do vedení a poločas zakončili s úctyhodným vedením 17:0. Pak ale přišla druhá půle a ta ukázala také slabiny znojemského týmu. Ten už po přestávce nedokázal ani jednou skórovat a hosté otočili skóre zápasu takže nakonec Znojmo Knights podlehli budějovickým Hellboys 17:21.