Šatov v pohárovém derby těsně podlehl Krumlovu

Srp 6th, 2018 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Šatov – Moravský Krumlov 1:2

Napínavý do poslední minuty byl souboj Krajského poháru mezi Šatovem a Moravským Krumlovem. Domácí, kteří hrají o dvě třídy níže, šest minut před koncem vyrovnali, ale hosté stihli v poslední minutě přece jen potvrdit roli favorita a gólem rozhodli o svém postupu. V první půli si Šatovští žádnou velkou šanci nevytvořili byla znát převaha dvou tříd. V 19. minutě se hosté ujali vedení brankou Davida Dvořáčka. Díky dobře fungující obraně Tatranu a hlavně dobře chytajícímu Kubejkovi hosté další gól nepřidali.

Do druhé půle Šatovští nastoupili s velkou chutí dát branku a to se podařilo v 84. minutě z pokutového kopu který proměnil Karel Veselý. Šanci na překvapivý výsledek ale ukončil v 90. minutě hostující Jakub Staněk, který poslal Krumlov do 2. kola poháru.

Šatovské fotbalisty příští týden čeká první kolo Krajské soutěže kdy na domácím hřišti přivítají nováčka Přibice.

Poločas: 0:1. Branky: 84. Veselý Karel pokutový kop – 19. Dvořáček David, 90. Staněk Jakub.