Sníh na silnicích: Zaklíněný řidič i auto převrácené na střechu

 

Během sobotního dopoledne napadl sníh, který společně ledovkou způsobil některým řidičům dopravní komplikace. První kolize se stala krátce před polednem u Milíčovic, kde se střetla dvě osobní auta. Při nehodě se zranily se dvě osoby, jednu museli hasiči vyprostit. „Zaklíněný mladý muž měl poraněnou kyčli a dolní končetinu. Po ošetření jsme ho převezli na chirurgickou ambulanci do znojemské nemocnice. Sem byl po ošetření také převezen druhý mladý muž se zraněním hrudníku,“ informovala mluvčí jihomoravských záchranářů Hedvika Kropáčková. Doplnila, že žádné z těchto zranění není vážné.

Jen zázrakem se nic nestalo posádce vozu, který se kolem třetí odpoledne nedaleko Vedrovic převrátil na střechu. Kolem půl páté odpoledne sjelo u Kašence z vozovky osobní auto, které nahoru vytáhli hasiči. Také tato havárie se obešla bez zranění. Na komunikaci mezi Suchohrdly a Těšeticemi se kolem šesté večer stala další nehoda, při které se zranil řidič osobního auta. „Mladého muže s lehčím poraněním hlavy jsme převezli po ošetření na chirurgii do znojemské nemocnice,“ sdělila Kropáčková.

Zprávu najdete také  v tištěné podobě 4. čísla Znojemského týdne, který je k dostání na novinových stáncích a v jeho internetové podobě na www.alza.cz, v sekci média a zábava, časopisy, noviny regionální.

FOTO: Hasiči JMK

Foto nahoře: Havárie u Vedrovic.

Foto vlevo dole: Střet dvou osobních aut u Milíčovic.

Foto vpravo dole: Osobní vůz na silnici mezi Suchohrdy a Těšeticemi.

   

Foto dole: Vůz sjetý do příkopu u Kašence.