Starší přípravka FK Oblekovice bojovala s nejlepšími týmy republiky

O posledním květnovém víkendu se uskutečnil finálový turnaj Ondrášovka Cupu fotbalových žáků do 10 let ve Vysokém Mýtě. Tam se již na podzim loňského roku přes kvalifikační turnaje ve Žďáru nad Sázavou a ve Velkých Pavlovicích vždy z prvního místa probojoval tým FK Znojmo. Dostal se tak do hlavního finále mezi 24 nejlepších týmu republiky.

Los znojemským chlapcům do sobotní skupiny C přidělil týmy FK Pardubice, SK Slavia Praha, FK Ústí nad Labem, FK Mladé Boleslav a FK Medlov a ti v této těžké konkurenci skončili na pátém místě, celkově pak byli 21.

Velkého ocenění se ale dočkal Nicolas Vašíček, který byl vyhlášen nejlepším hráčem celého turnaje. Cenu mu předali ambasadoři kategorie U10 a reprezentační trenéři Luboš Kozel a Radek Bejbl.

Kromě úspěchu Nicolase Vašíčka získal klub FK Znojmo na Ondrášovce prvenství také v soutěži o nejlepší fanoušky celého turnaje. V silné konkurenci dokázali rodinní příslušníci pod vedením hlavního bubeníka Petra Železného vykřičet a vybubnovat vítězství, když neúnavně po celé dva dny svůj tým skvěle podporovali.

 

Více v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-3232019-d5620355.htm