Tasovice doma dvakrát prohrály

Kvě 12th, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

tas7Souboj o čelo tabulky ve fotbalové divizi viděly ve středu večer Tasovice. Bohužel domácí nedokázali zužitkovat trvalý tlak a Hodonín šel tři minuty před přestávkou do vedení, když se po ostrém centru na malé vápno prosadil Šturma. Tasovičtí mohli vzápětí vyrovnat, ale nebezpečnou hlavičku směřující do šibenice stihl hostující gólman vyrazit. O všem rozhodla sporná situace z 52. min. Po sérii nešťastných odrazů se u tyče dokázal prosadit znovu Šturma. Domácí se hodně zlobili na rozhodčího. Asistent měl totiž při této akci zvednutý praporek, ale hlavní gól po poradě s ním uznal. Pak už to měli domácí těžké. Jejich snaha vyústila jen v sérii pěti rohů za sebou. Hosté je ubránili a sami naopak ještě udeřili z jednoho brejku, když se prosadil Paděra. Už v nastaveném čase hlavou snížil na konečných 1:3 Kirschner. Tasovičtí po prohře ve vyrovnané tabulce klesli na 4. místo, na němž zůstali i po dalším domácím utkání v neděli s Uherským brodem, které prohráli 1:4.

Více nejen o tasovickém fotbale ve vydání Znojemského týdne ze 16. 5. 2016.