Trenér florbalistů zve na Českou Lípu

Lis 4th, 2014 | By | Category: Sportovní zprávy

trenér štastníkZnojemským florbalistům se v poslední době daří. V sobotu po velkém boji porazili Hattrick Brno a jsou na druhém místě za suverénní Českou Lípou, kterou  v sobotu 15. listopadu přivítají na své palubovce. Trenér Jan Šťastník může být s dosavadním vývojem soutěže spokojený a zve všechny příznivce na atraktivní souboj s lídrem.

Jak moc těší výhra nad Hattrickem Brno?
Je to velmi cenné vítězství. Ten zápas měl parametry play off. Byla tady dobrá atmosféra, přišlo hodně diváků. Bylo to bojovné utkání soupeř byl kvalitní. My jsme trošku v první třetině nevěděli, jak na soupeře, který hrál dobře a byl v této fázi lepší. Nicméně o to je to vítězství cennější, protože není tak cenné vítězit, když je forma, padá to tam a soupeře válcujete 10:2. Ale otáčet zápas, kde nechytnete začátek, to se cení. My jsme ten výkon postupně zvyšovali. Druhá třetina už byla vyrovnaná a odpovídalo tomu i to skóre. Ve třetí třetině jsem rád, že nás nezlomil ten rychlý gól a že jsme byli schopni postupně hrát to, co jsme si řekli v šatně. Jsem velmi spokojen s hrou, protože hráči absolutně dodržovali to, co jsme si řekli a na soupeře to postupně začalo fungovat. A i v situaci , kdy to u nějakých jednotlivých střídání nevycházelo, tak od toho neupouštěli a hráli tak dál. Samozřejmě nejsem naivní a nemyslím si, že teď budeme vyhrávat celou sezónu, ale těším sena zápas doma proti prvnímu týmu tabulky České Lípě, která dosud neprohrála ani jeden zápas.