Tři branky Lince během dvou minut zlomily napínavý zápas

Bře 21st, 2016 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

IMG_7500Vyrovnáno! Stav semifinálové série hokejové EBEL mezi Znojmem a Lincem je 2:2. Orli v
nedělním takřka nočním zápase podlehli 5:7, když se vývoj skóre z počátku měnil jak na
přesýpacích hodinách. V poslední třetině dostal do vedení Orly Bořuta. Ale rozhodující úder
domácích přišel mezi 49. a 51. min., kdy se jim podařilo vstřelit tři branky. Orli se pak
odhodlali k dlouhé, tříminutové hře bez brankáře, podařilo se jim snížit na rozdíl jediné
branky Rehušem, ale za chvíli poté Latendresse definitivně rozhodl o výhře domácích.

Orli Znojmo – Linec 7:5
Třetiny: 1:0, 2:3, 4:2. Branky a nahrávky: 17. Latendresse (Ulmer, Hisey), 36. Dorion
(Göhringer, McLean), 38. Oberkofler (Spannring, Fechtig), 49. Hofer (Hisey, Latendresse),
50. DaSilva (Piché, Dorion), 51. McLean (Piché, DaSilva), 59. Latendresse (Hisey) – 21.
Tomas (Lattner, Pucher), 35. Yellow Horn (Bořuta, Trivino), 39. Trivino (Yellow Horn,
Šedivý), 44. Bořuta (Trivino, Yellow Horn), 59. Rehuš (Yellow Horn, Podešva). Rozhodčí:
Berneker, Štolc – Nothegger, Pardatscher. Vyloučení: 8:4, navíc Kozek (LNZ) 5 + DKU,
Latendresse (LNZ) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváků: 4865.
Linec: Ouzas – Piché, Dorion, Lukas, Palin, Altmann, Fechtig, Kirchschläger, Mayrhauser –
Kozek, McLean, DaSilva – Latendresse, Hisey, Ulmer – Göhringer, Oberkofler, Hofer –
Spannring, Moderer, Franz.
Orli Znojmo: Nechvátal – Lattner, Bořuta, Biro, Lakos, Stehlík, Šulák, Roupec – Tomas,
Pucher, Novák – Šedivý, Trivino, Yellow Horn – Beroun, Podešva, Číp – Špaček, Bartoš, Fiala