Týden pro rodinu nabídne desítky radostí

Táta, máma, holka, kluk – rodina nám není fuk – takto zajímavě pojmenovali organizátoři akci, která ve Znojmě proběhne v tomto týdnu. Všechny akce v rámci Týdne pro rodinu jsou zdarma.
„Týden pro rodinu odstartuje už v pondělí 9. května a zapojí se do něj hned několik organizací s nabitým programem. Oficiální zahájení proběhne dnes, v 16.00 hodin v Rodinném centru Maceška na Pražské ulici. Těšit se můžete i oslavu Dne matek. S Cykloklubem Kučera se můžete zúčastnit cyklistického výletu či Dětského dopravního dne. Nebude chybět ani Diamantbraní, které pořádá Středisko volného času Znojmo, či tvořivá dílna pro rodiče s dětmi, kterou přichystala Oblastní charita Znojmo,“ vyjmenovává akce, na které se rozhodně vyplatí přijít mluvčí města Zuzana Pastrňáková. .
Týden pro rodinu bude ve Znojmě zakončen sportovně-kulturním odpolednem BAVÍ SE CELÁ RODINA. Připraveno je na neděli 15. 5. od 13.00 do 17.00 v Centru volnočasových aktivit Stará Vodárna (U Obří hlavy, Znojmo). Přítomní se mohou těšit na dětský dopravní koutek, sportovní a výtvarné aktivity i taneční aktivity. Na programu bude i péče o tělo a přítomní si odnesou i kulturní zážitky. Celým odpolednem provází kejklíř Jonáš a DJ Izzy.
„Z důvodu konání akce Baví se celá rodina bude v neděli 15. 5. od 11.00 do 17.30 uzavřena ulice Koželužská (v úseku od parkoviště) a ulice u Obří hlavy,“ upozorňuje mluvčí..