Tým EthicSportu vyhrál seriál Kolo pro život

Lis 11th, 2019 | By | Category: Sportovní zprávy, Zpravodajství

Je to největší seriál cyklistických závodů u nás. Zúčastňují se jej tisíce cyklistů a mezi nimi letos kralovali jezdci v neonově zářivých dresech znojemské stáje EthicSport Jiřího Křivánka.

V nejprestižnější kategorii Team Prestige Trophy Race nechala znojemská stáj za sebou i dlouholetého vládce seriálu tým České spořitelny o více než 50 bodů. Na třetím místě byl Rajec 100 % Trek.

Dobře si vedl také lídr Pavel Boudný, který EthicSport posílil před sezónou. Ten skončil mezi jednotlivci v absolutním pořadí na 2. místě, když za vítězným Tomášem Višňovským zaostal o necelých pět bodů. Boudný zároveň vyhrál kategorii mužů 30 – 39 let. V první desítce seriálu se umístil také další znojemský závodník Jan Strož. Ten skončil pátý.