Urážel ženu, protože ho vyhodila

Čvc 18th, 2014 | By | Category: Krimi zprávy

Urážel ji-1Přestože se mladá žena se svým přítelem rozešla a nechtěla, aby u ní dál bydlel, on byl jiného názoru a dožadoval se vstupu do bytu. „Motohlídka městské policie vyrazila v pondělí po patnácté hodině na sídliště v Příměticích, aby na základě přijatého oznámení řešila obtěžování mladé ženy mužem,“ informoval preventista Městské policie Znojmo Petr Hladký.
Muž, jehož věci skončily na ulici, neměl v bytě trvalý pobyt. „Přesto se dožadoval vpuštění do bytu, v přítomnosti hlídky mu žena, která s ním dosud komunikovala pouze z okna, předala jeho osobní věci,“ přiblížil Hladký. Dodal, že hlídka odtud odešla, protože již nedocházelo k porušování zákona. Po chvíli se ale musela na žádost ženy vrátit, protože muž ji slovně urážel. Strážníci ji poučili, že její bývalý partner se tím mohl dopustit urážky na cti. Což je přestupek, který nemůže být řešen blokovou pokutou, ale u přestupkové komise. Návrh na projednání musí podat jako poškozená jen ona.
Opuštěný muž se večer opět pokoušel dostat do bytu, strážníci ho ale důrazně upozornili, že pokud bude ve svém jednání pokračovat, může se dopustit přestupku proti občanskému soužití. Mladík v jejich přítomnosti z místa odešel a městská policie sem již nevyjížděla.

Comments are closed.