V jeden den havarovali 4 mladí řidiči

V jeden den havarovali 4 mladí 2

K sérii dopravních nehod došlo minulou středu. Do příkopu vjela na silnici mezi Olbramovicemi a Branišovicemi osmadvacetiletá šoférka za volantem Renaultu Scenic. Narazila do stromu a auto se pak přetočilo koly vzhůru. Zraněná žena, která se patrně nevěnovala plně řízení, byla hospitalizována v brněnské nemocnici. Škoda na autě je kolem padesáti tisíc korun.

Do stromu se Škodou Felicia narazil devatenáctiletý mladík na vozovce mezi Morašicemi a Želeticemi. Havárii nejspíše předcházela velká rychlost jízdy v zatáčce. Řidič se zranil lehce. Vznikla škoda dvacet tisíc korun. Pravděpodobně ze stejné příčiny skončila v příkopu na silnici mezi Hevlínem a Hraběticemi jedenadvacetiletá žena v osobním Roveru. Při projíždění zatáčky, dostala smyk a vyjela ze silnice. Auto se po tomto manévru přetočilo na střechu. Řidička i stejně starý spolujezdec vyvázli s lehkým zraněním. Škoda je asi třicet tisíc korun.

Do pole mezi Hostěradicemi a Vítonicemi vjela čtyřiadvacetiletá řidička osobního Fiatu. Zřejmě se nevěnovala plně řízení, sjela ze silnice, na kraji pole havarovala a lehce se zranila. Škoda je kolem dvacet tisíc korun. „Všichni účastníci jsou z našeho regionu. Ani jeden z nich před jízdou alkohol nepil. Přesné příčiny středečních nehod jsou předmětem dalšího šetření znojemských dopravních policistů,“ informovala znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.