Vranovské léto bude tentokrát bez nohejbalu

Čvc 10th, 2014 | By | Category: Sportovní zprávy

K létu na Vranovské pláži neodmyslitelně patří mezinárodní volejbalové turnaje a další doprovodné akce s dnes již zažitým názvem Vranovské léto. Tato atraktivní sportovní událost konající se v malebném prostředí nedaleko Vranova nad Dyjí bude mít i v roce 2014 na programu celé 4 sportovní dny a bohatý doprovodný program. Tímto vzniká jedinečná možnost setkání neregistrovaných a závodních hráčů na jedné akci za účasti mnoha tisíc diváků. V posledních letech do seriálu Vranovského léta patřil také nohejbalový turnaj, který se ale kvůli termínové kolizi s další akcí neuskuteční. I tak si ale příznivci sportu přijdou na své.

Vranovské léto startuje už o tomto víkendu volejbalovým turnajem smíšených družstev. Soupeřit se bude 12. a 13. července a v každém týmu by měly být minimálně dva zástupci opačného pohlaví.

Hlavní turnaj Vranovského léta pak bude na programu 26. a 27. července. O den dříve mu bude předcházet volba Miss Pláž. Vedle volejbalu, který je samozřejmě ze sportovního hlediska prioritní, se jako doprovodné uskuteční pro všechny zájemce také další akce. Například turnaj v rodinném fotbálku. Soutěží se také v disciplínách jako přesnost střelby, přihrávek, žonglování s míčem, slalom na čas, rychlost kopu, fotbalový koš, segway, čtyřkolky a RC modely.

Chybět opět nebude ani silácká soutěž Strongman Vranovské pláže Soutěžit se bude v 5 disciplínách, jako je převracení pneumatiky, přenášení kolejnice, tahání pneumatiky na laně, přenášení 75 kg vážícího znaku Znojma a držení řetězů v upažení. Sobotní večer pak vyvrcholí soutěží Miss mokré tričko.

Comments are closed.