VRUNOFFPARK

VRUNOFFPARK 3D Bludiště nová atrakce pro vaši aktivní dovolenou

Oblíbená turistická destinace Vranov přichází na začátek sezóny s novinkou, kterou ocení především rodiny s neposednými dětmi. Vrunoffpark je 3D Bludiště, kde se rozhodně nikdo nudit nebude!

Vranov a jeho okolí je místo, kam se každoročně vrací celá řada návštěvníků, především rodiny s dětmi, které zde nacházejí celou řadu aktivního vyžití. Letos se nabídka možností, jak si pohodově užít dovolenou na Vranovsku opět rozrůstá. Začátkem prázdnin otevírá Vrunoff Park. Exkluzivní 3D Bludiště je první atrakcí, která zahajuje provoz stylového dětského parku, který postupně vzniká v zázemí historického statku ve Vranově nad Dyjí (700 metrů od zámku).

3D Bludiště představuje inteligentní zábavu pro rodiny s dětmi. Na trase dlouhé 113 m si všichni vyzkouší svou odvahu a navíc otestují strach z výšek. Některé části bludiště se totiž nachází ve výšce 7,5m. Mrštnost a sílu potom prověří celkem 14 překážek, na kterých si menší a větší potvrdí, že pohyb je vlastně hra a hlavní je se dobře bavit.

Přijďte otestovat mrštnost, sílu a odvahu celé rodiny. Srdečně zveme k návštěvě!

——-

Pro děti od 3 let, děti od 3 do 6 let mají vstup povolen pouze s doprovodem. Atrakce je otevřena denně od 9 – 18:00 hodin. Aktuální informace sledujte na Facebooku.

——-

vrunoffpark@email.cz