Yonov se rozloučí zápasem proti týmu hvězd

Čvn 2nd, 2015 | By | Category: Sportovní zprávy

loučí se legendaAž v neděli v 15 hod. pískne rozhodčí na znojemském městském stadionu signál k rozehrání zápasu, bude se loučit legenda. Ke svému poslednímu zápasu v modrobílém znojemském dresu nastoupí dlouholetý kapitán Todor Yonov. Proti němu nastoupí v týmu hvězd renomovaní internacionálové jako Pavel Kuka, Tomáš Řepka či Radek Slončík. Bude to pro celý znojemský fotbal velký svátek. Z nedávných znojemských hráčů nastoupí v týmu Yonova například Petr Drobisz, Jan Mudra, Josef Hnaníček, Gregor Kováč či Nenad Pleš.

Program na znojemském stadionu začne v neděli 7. června v 13 hod. Připravené budou atrakce pro děti a také vystoupení kroužků z Domu dětí a mládeže. Výkop samotného zápasu pak bude v 15 hod. a řídit jej budou prvoligoví sudí Zelinka, Dobrovolný a Hájek.

„Strašně moc se těším na všechny bývalé spoluhráče i protihráče. Takový zápas ještě ve Znojmě nebyl a věřím, že si to užijem jak hráči tak diváci. Asi není žádné tajemství, že se nejvíc těším na Tomáše Řepku, takže až ho tady 7. června uvidím, budu nesmírně rád,“ říká Todor Yonov.

Comments are closed.