Yonov se rozloučí zápasem proti týmu hvězd

loučí se legendaAž v neděli v 15 hod. pískne rozhodčí na znojemském městském stadionu signál k rozehrání zápasu, bude se loučit legenda. Ke svému poslednímu zápasu v modrobílém znojemském dresu nastoupí dlouholetý kapitán Todor Yonov. Proti němu nastoupí v týmu hvězd renomovaní internacionálové jako Pavel Kuka, Tomáš Řepka či Radek Slončík. Bude to pro celý znojemský fotbal velký svátek. Z nedávných znojemských hráčů nastoupí v týmu Yonova například Petr Drobisz, Jan Mudra, Josef Hnaníček, Gregor Kováč či Nenad Pleš.

Program na znojemském stadionu začne v neděli 7. června v 13 hod. Připravené budou atrakce pro děti a také vystoupení kroužků z Domu dětí a mládeže. Výkop samotného zápasu pak bude v 15 hod. a řídit jej budou prvoligoví sudí Zelinka, Dobrovolný a Hájek.

„Strašně moc se těším na všechny bývalé spoluhráče i protihráče. Takový zápas ještě ve Znojmě nebyl a věřím, že si to užijem jak hráči tak diváci. Asi není žádné tajemství, že se nejvíc těším na Tomáše Řepku, takže až ho tady 7. června uvidím, budu nesmírně rád,“ říká Todor Yonov.