Za elektřinu a plyn neplaťte navíc ani korunu

Pro všechny zájemce o levnější elektřinu a plyn se ve Znojmě od úterý 23. září otevírá kontaktní místo. Nově je možné se přihlásit i přes internet, a to až do 5. listopadu. Registrovat se mohou občané, podnikatelé, živnostníci a společenství vlastníků bytů.

E-aukci bude pro Znojemáky již potřetí organizovat společnost A-TENDER. „Jelikož pomocí e-aukce šetří město nemalé prostředky, chceme dát tuto šanci i našim občanům, aby neplatili zbytečně. Město tak zvyšuje informovanost občanů a pomáhá s propagací této myšlenky,“ přiblížil starosta Vlastimil Gabrhel.

A-TENDER pořádá pro veřejnost besedu, která se koná ve středu 8. října od 17 hodin ve velkém zasedacím sále na náměstí Armády 8. E-aukce se uskuteční ve středu 12. listopadu na stejném místě. „Pokud budou mít občané nebo podnikatelé o e-aukci zájem, mají dvě možnosti, jak se přihlásit. Buď se dostaví na naše kontaktní místo, které nám propůjčilo město, tedy do prostor podnikatelského inkubátoru na náměstí Armády 8, nebo pro úsporu času mohou svou smlouvu a fakturu zaslat on-line na www.setrime-lidem.cz/chci-usetrit,“ informoval František Sadílek, jednatel A-TENDERu. Kontaktní místo pro sběr dat je na náměstí Armády 8 ve Znojmě. V době od 23. září do 5. listopadu zde bude otevřeno každé úterý a středu, vždy od 13 do 17 hodin. Stačí dodat kopii platné smlouvy na elektřinu/plyn (včetně všech dodatků a příloh), kopii ročního vyúčtování elektřiny/plynu (souhrnná faktura s detailním vyúčtováním). Účast v aukci je zdarma, nová cena elektřiny je na dva roky. A-TENDER garantuje úsporu jedenáct procent, pokud bude nižší, může zákazník přejít k jinému dodavateli.