ZAFL: Black Dogs obhájili titul, třetí jsou Šmoulové

Vůbec poprvé v historii se ve Znojemské amatérské fotbalové lize povedlo nějakému týmu obhájit titul. Byl jím celek Black Dogs a dokázal to v nejkratším možném termínu, když v dramatickém třetím zápase proti Rebels dokázali jeho hráči zvítězit v prodloužení a mohli se radovat ze zisku poháru.

V prvním utkání finálové série vyhráli Black Dogs 5:3, další dva zápasy se rozhodovaly až v prodloužení. V prvním z nich zápas skončil v základní hrací době 2:2, v druhém 1:1. V obou případech pak prodloužení pro sebe rozhodli Black Dogs, což jim zajistilo titul.

Také souboj o třetí místo měl před víkendem stav 2:0. Ten hrál v souboji s Hodonicemi do karet Šmoulům, kteří v prvním duelu zvítězili 6:1 a v tom druhém 3:2. Hodoničtí si pak sice v sobotu vynutili pokračování série, když zvítězili 6:3, ale nedělní výhra Šmoulů 4:2 a celkové vítězství 3:1 na zápasy rozhodly o tom, že bronz si ze ZAFL odnesli hráči v modrém.

Více o regionálním sportu v tištěné podobě Znojemského týdne a na: https://www.alza.cz/media/znojemsky-tyden-znojemsky-tyden-20-2018-d5320545.htm