Závod Znojmo Extreme 790 otevřel registraci

Populární závod týmů ve výběhu na znojemskou Radniční věž Znojmo Extremednes (1. června) v 5 hod. ráno.

Určitě doporučuji s registrací na závod neotálet, protože vloni se startovní listina zaplnila za 90 minut,“ připomíná Jan Grois, starosta města a tradiční účastník závodu.

Mítink se letos koná již popáté, podpoří tentokrát děti s autismem. Účastníci se letos mohou těšit i na speciální medaile, na které si budou moci nechat vygravírovat své jméno a čas.

Startovné, které je 1 000 korun za tým, putuje Asociaci rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, Klubu Buďme v tom spolu, který sdružuje znojemské rodiče a děti s autismem.

Znojmo Extreme 790 je skvělá akce, která má výbornou atmosféru a ještě dobrého charitativního ducha. Jsem moc ráda, že se letos můžeme zapojit a že takto můžeme upozornit na problematiku dětí trpících autismem. Předem moc všem děkujeme za podporu a pomoc,“ říká Petra Lurská, předsedkyně klubu. Klub se také plánuje aktivně zapojit a sestavit soutěžní tým.

Registrace je možná přes web www.extreme790.cz. Soutěžit se bude v kategoriích muži, ženy a mix, každý tým musí mít pět členů. Při registraci stačí vyplnit název týmu, jméno kapitána a kontaktní email. Startovné, jak je uvedeno výše, putuje přímo na transparentní účet klubu Buďme v tom spolu (2101801420 / 2010), variabilním symbolem je 20200620 (=datum závodu). Do zprávy platby je nutné uvést název registrovaného týmu.

Začátek závodu bude ve 13 hodin, přičemž mezi 11:30 a 12:30 si budou moci závodníci opět projít Radniční věž a prozkoumat tak terén. Předpokládaný čas vyhlášení výsledků je 19 hod., předání cen proběhne na Obrokové ulici.