Znojmo deklasovalo Villach 6:0, play off je ale v oblasti teorií

Úno 28th, 2018 | By | Category: Sportovní zprávy

Hokejoví Orli Znojmo si poradili s Villachem vysoko 6:0, když se blýskl dvěma góly a jednou asistencí zejména útočník Marek Špaček. Ani tato výhra ale nijak výrazně neposílila naděje Orlů na účast v play off. Nadále platí, že znojemští hokejisté musí bezpodmínečně poslední své dva zápasy vyhrát za tři body a k tomu spoléhat na příznivou kombinaci výsledků svých soupeřů v boji o poslední postupové místo.

Orli Znojmo – Villach 6:0

Třetiny: 2:0, 2:0, 2:0. Branky a nahrávky: 9. Guman (Novák, Bořuta), 10. Špaček (Plíhal, Číp), 24. Raška (Špaček, Šnajnar), 39. Corbett (Matuš, Lattner), 42. Špaček (Bořuta, Plíhal), 52. Němec (Matuš, Lattner). Rozhodčí:Smetana, Piragić – Kaspar, Zgonc. Vyloučení: 4:5, navíc Csamangó 5 minut a do konce utkání, Stehlík 5 minut – Bacher 5 minut a do konce utkání, Petrik 5 minut. Využití: 1:0. Diváků: 1507.
Orli Znojmo: Halász – Corbett, Biro, Lattner, Bořuta, Tejnor, Stehlík – Číp, Plíhal, Špaček – Němec, Matuš, Csamangó – Novák, Bartoš, Guman – Raška, Zajíc, Šnajnar.
EC Villacher SV: Herzog – Shields, Glenn, Bacher, Brunner, Stebih, Labrecque, Kragl – Verlič, Sarauer, Hickmott – Beach, Walter, Antonitsch – N. Petrik, Maxa, Kromp – Jennes, B. Petrik.