Firemní inzerce

Znojemský týden vychází na Znojemsku každé pondělí nepřetržitě již od roku  1999. Každý týden přináší informace z regionů znojemska, moravskokrumlovska, jevišovicka, hrušovanska a další…

Komerční a soukromá inzerce v našich novinách

Komerční inzerce v našem týdeníku je určena především pro malé a střední firmy, které se chtějí prosadit na trhu, ale nemají peněžní prostředky, aby se mohly zviditelnit jiným druhem reklamy např. televizní reklamou.
Soukromou inzerci nekomerčního charakteru v novinách uveřejňujeme zdarma (do 60 znaků).

Zpracování grafiky

Grafické zpracování je v ceně inzerce. Inzerce může být v černobílé nebo v barevné variantě. Při dodávání již hotové grafiky, dbejte prosím  požadavků a kritérií, které vám rád inzertní poradce sdělí.

Distribuce novin

Distribuce je předplatitelům zajišťována Českou poštou v den vydání (tj. každé pondělí) do schránek domácností či firem. Čtenáři, kteří nemají Znojemský týden předplacený si jej mohou zakoupit na prodejních místech, kde se běžně prodává tisk (novinové stánky, benzinové stanice apod.).

Inzertní noviny Znojemského týdne

Vydavatelství Znojpres vydává od listopadu 2016 také inzertní měsíčník. Další číslo Inzertních novin Znojemského týdne naleznete nejen ve svých schránkách od pondělí 12.června!

Naše inzertní noviny se od ostatních liší v mnoha ohledech. Tiskneme na časopisový formát v rozměru A4 v lepené vazbě, noviny jsou celobarevné a mají 16 stran. Nejsme ale pouze inzertní noviny, přinášíme pro klienty i čtenáře víc než jen inzeráty.

Mimo soukromé a firemní plošné inzerce v měsíčníku najdete také kulturní přehled na nadcházející měsíc, fotoreportáže a další zajímavé čtení!

Soukromá inzerce pro Znojmo a Znojemsko

Pro další informace kontaktujte obchodní oddělení.